Адвокат та адвокатське бюро
Халдай Дмитра Ігоровича

Выравнивание по ширине

Порядність та професіоналізм!
Порядність та професіоналізм - основні гасла в роботі та діяльності адвоката Халдай Дмитра Ігоровича.
У 2006 році Адвокат Халдай Дмитро Ігорович закінчив Харківський Національний університет та здобув повну вищу юридичну освіту та фах юриста.
З 2006 року по 2014 рік працював слідчим у одному з районних відділів міліції та старшим слідчим у слідчому управлінні обласного управління міліції.
З 2014 року працює керівником юридичних відділів декількох підприємств, що здійснють свою діяльність у сфері будівництва, перевезень у т.ч. міжнародних, виробництва, торгівлі, послуг та аграрній сфері.
У 2016 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю (посилання на Єдиний Реєстр Адвокатів України).
У 2017 році заснував та являється керівником Адвокатського бюро "Легат" Дмитра Халдая".
Загальний юридичний стаж адвоката Халдай Дмитра Ігоровича скадає понад 14 років.
Унікальний практичний досвід та знання у галузі кримінального права та кримінального процесу, що були здобуті за час роботи на посаді слідчого, дозволяють розуміти шляхи вирішення будь-якої ситуації у справах по захисту клієнта від кримінального переслідування або ефективного представництва інтересів потерпілого.
Знання та досвід роботи юрисконсультом у бізнес секторі доволяє ефективно вирішувати численні питання, що пов'язані із оподаткуванням, господарськими відносинами у т.ч. з нерезидентами, земельними та майновими питаннями, тощо. Постійна практика адвоката у галузях цивільного, сімейного, адміністративного та інш. права дозволяють адвокату досягати поставлених цілей у представництві клієнтів.
Життєве кредо адвоката Халдай Дмитра Ігоровича у префесійній сфері - це постійний розвиток та самоудосконалення. Численні участі на заходах підвищення кваліфікації, форумах, семінарах у т.ч. міжнародних, публікації у юридичних видавництвах та активна дільність у громадському правозахисному русі ототожнює ім'я адвоката Халдай Дмитра Ігоровича з порядністю та професіоналізмом!