Захист прав та представництво інтересів у
Європейському суді з прав людини

Выравнивание по ширине

Шановні громадяни!
Адвокат Халдай Дмитро Ігорович та його помічники-юристи надають своїм кілєнтам можливість кваліфікованого представництва у Європейському суді з прав людини, що знаходиться у місті Страсбург, Франція, для дієвого захисту порушених прав.
Не дарма на даному сайті сторінка "Європейський суд" виділена з поміж інших платних послуг. Адже з моменту ратифікації Україною конвенції "Про захист прав людини та основоположних свобод", наша держава взяла на себе відповідальність неухильно дотримуватися прав та свобод людини зокрема й громадян України. На жаль у житті часто відбувається все навпаки. Органи державної влади часто грубо порушують права і свободи українців та останні не завжди можуть домогтися справедливості у національних судових інстанціях. У таких випадках є останній порятунок - Європейський суд з прав людини. Ми не будемо на даній сторінці детально описувати правовий статус даного суду або його регламент, дана інформація відображена в окремій авторській статті. Однак простими словами для пересічного громадянина можливо вказати деякі позитивні аспекти, що має рішення Європейського суду з прав людини для українця у разі задоволення його скарги:
1. Забов'язання держави відновити порушені права та свободи потерпілої сторони;
2. Перегляд рішення судом національної інстанції;
3. Усунення проблемних аспектів у національному законодавстві, що призвело до порушення прав та свобод людини;
4. У деяких випадках - постановити рішення, що припинить порушення прав та свобод людини з боку держави навіть на початку розгляду справи;
5. Присудити до виплати державою грошового відшкодування за спричинені порушення прав та свобод людини;
6. Відшкодувати понесені позивачем усі витрати стосовно суті справи;
7. На подальших етапах розгляду скарги - надати фінансову можливість для залучення юриста, адвоката, перекладача, тощо.
Отже, якщо Ви не домоглися успіху по відновленню Ваших порушених прав та свобод з боку держави на національному рівні (використавши всі рівні судової системи), або ще ведете судову тяганину та вважаєте, що рішення буде не на Вашу користь, то єдиний шанс на справедливість для Вас - звернення до Європейського суду з прав людини!
З усіляких видань та наявної інформації стосовно звернень до Європейського суду з прав людини можливо зробити виновок, що на етапі звернення до суду послуги представника (адвоката чи юриста) для позивача не обов'язково потрібні. Але це не так! Найголовнішою причиною тому є той факт, що 90% всіх заяв, що надходять до суду являються неприйнятними та відповідно не розглядаються судом. У рік Європейський суд з прав людини отримує близько 50.000 скарг! Уявіть, що майже всі вони відхиляються. А рішення про неприйнятність є остаточне та оскарженню не підлягає та ще й виключає можливість повторного звернення до суду. Причиною тому є неналежне складення самої скарги та супутніх документів. Тому можна зробити висновок, що участь юриста з першого ж етапу звернення до суду є обовязковою! У подальшому участь юриста є виключною, що повязано із значним обсягом проведення специфічної роботи на мові (англійська або французська) Європейського судочинства. При цьому не слід забувати факт того, що суду майже завжди задовольняє фінансову потребу в участі юриста у справі. Всі Ваші витрати на адвоката будуть відшкодовані а Ви будете мати значно більшу впевненість про позитивне вирішення питання у суді!
Якщо Вам необхідний захист у Європейському суді з прав людини та надійне представництво - не втрачайте час, звертайтеся!